Kategorie Kolekce

Paul Smith for Stelton

Stelton 21st

21. století s sebou s sebou přineslo nové tvary do světového designu. Ostré hrany byly vystřídány jemnějšími a oblými tvary, které spolu s materiálem vysoce leštěného nerezu uvnitř a satinované nerezi zvenku dodává výrobkům futuristický vzhled. Série Stelton 21st obsahuje řadu misek a mís v různých velikostech a další servírovací doplňky, které plně zapadají do tohoto nového trendu. Tato série zaujme a dodá designový styl každému jednacímu stolu, konferenční místnosti, ale také domácnosti.

Všechny výrobky řady Stelton 21st jen do vyprodání zásob!

Stelton Classic

Série Stelton Classic představuje řadu výrobků, na jejichž designu Stelton staví svou designovou image. Termostatické konvice Classic, Tašky na pečivo v různých barvách, termohrnky, podnosy, cukřenky a mléčenky a mnoho dalších praktických doplňků jsou typickými představiteli řady Classic, která je neobsáhlejší a nejinovovanější produktovou sérií této dánské značky. Nechte se uchvátit krásným designem a praktičností designových doplňků Classic a dvakrát ročně se nechte překvapit novými přírůstky.

Stelton Cylinda Line

Stelton byl založen v roce 1960 za účelem prodeje nádobí z nerez oceli, jeho designová politika však byla zformulována až v roce 1964, kdy výkonný ředitel Peter Holmblad zahájil spolupráci s předním dánským architektem a designérem Arne Jacobsenem. Základní myšlenkou bylo vytvořit originální řadu nádobí a stolních předmětů, kde vzájemný vztah mezi jednotlivými detaily vytváří harmonii stolování. Výsledkem byla slavná produktová řada Cylinda Line, která byla uvedena na trh v roce 1967 a okamžitě na sebe strhla pozornost svým klidným a funkčním designem. Řada Cylinda Line obsahuje vše, co při důstojném stolování a podávání nápojů nesmí chybět.

Stelton Embrace

V kategorii Stelton Embrace se seznámíte s výrobky, které se vyznačují elegantním, lehkým a organickým designem a zároveň jednotným vzorem. Ať už jde o mísu, vázu nebo ubrus, všechny tyto výrobky zdobí vzor, který původně tvořil ornament obepínající skleněnou vázu, jakoby ji objímal. Odtud také pochází příznačný název této designové řady. Výrobky dohromady vytváří dokonalou k sobě padnoucí sadu, která pozvedne a harmonizuje každý interiér. Zkombinujte různé výrobky řady Embrace a vytvořte si krásně dekorovaný jídelní stůl s nezbytnými doplňky.

Stelton Explore

Řada Stelton Explore představuje designové doplňky pro stolování a podávání kávy, kuchyňské pomůcky, ale také svícny a další předměty, které domácnost nejen zkrášlí, ale také poslouží ke zcela praktickým účelům. Série Explore se vyznačuje zajímavými a originálními tvary, přičemž zde rozpoznáme práci hned několika skvělých světových designérů. Všechny výrobky z řady Stelton Explore vhodně poslouží, kdykoli vybíráte vhodný dárek pro své blízké.

Stelton i:cons

Stelton i:cons je unikátní sérií doplňků a osobních předmětů pro ty, kdo jsou v neustálém pohybu – ať už ve městě, v životě, v kariéře. Tvary doplňků i:cons jsou inspirovány funkcionalismem, což je považováno za typické známky značky Stelton. Produkty řady Stelton i:cons zároveň vytváří úchvatný design, díky kterému se stanou každodenní součástí vašeho života. V kategorii Stelton i:cons si pro sebe vyberete exkluzivní desky na dokumenty A4, peněženku, vizitník nebo pouzdro na cestovní pas v luxusním provedení z pravé kůže s kontrastním bílým prošíváním, případně doplňky ze série z vláknitého kompozitu v kombinaci s nerezem.

Stelton Shopper

Pro nákupní tašku Shopper Stelton jsme pro její oblíbenost vytvořili samostatnou kategorii. Stelton Shopper přichází s řešením celosvětového problému týkajícího se velkého množství igelitových tašek. Shopper je vkusná nákupní taška z nylonu v mnoha barevných kombinacích, která může být používána oproti igelitovým taškám znovu a znovu – vydrží několik let! Shopper však není pouze obyčejnou nákupní taškou, ale také designovým a praktickým doplňkem zároveň, který jednoduše složíte do plastového ucha a schováte do kabelky nebo kapsy. V rozloženém stavu plastové ucho zabraňuje zarývání do dlaně, když je taška plná.

Stelton Simply

Kategorie Stelton Simply představuje sérii doplňků pro podávání kávy a chlazených nápojů, které ocení zejména milovníci jednoduchosti, funkčnosti a čistého designu. Řada Simply se pyšní nejelegantnější termoskou na trhu! Ve stejném designu ji můžete doplnit také unikátním přístrojem na výrobu espressa, který dokáže vyvinout tlak 16 barů, šlehačem na výrobu mléčné pěny pro lahodné latte a také karafou a skleničkami z barevného skla. Všechny tyto produkty sjednocuje jednoduchost a praktičnost.